Старши треньорът на Етър Цанко Цветанов скочи срещу собственика на Левски Тодор Батков. Бронзовият медалист от САЩ 94' открито сподели, че босът е виновен за липсата на успехи на „сините" в последните години. Цветанов коментира, че Батков е бил изкушен от това да се показва пред светлините на прожекторите.

"Собственикът си помисли, че може да управлява футбола в Левски. Той искаше сам да кара влака, но не е машинист. Неговата работа е да ръководи нещата централно, а не да обяснява как играе левият халф. Той искаше да бъде под светлината на прожекторите, но после сам върна въпросните играчи в клуба", коментира бившият помощник на Станимир Стоилов.

„Точно собствениците са големият проблем на футбола у нас, колкото и някои да не смеят да го кажат. Когато един човек обещае нещо на друг, но после се отметне, то на него не може да му се вярва", каза още Цанко Цветанов.