Официалното лице на България за предстоящото Европейско първенство по футбол за юноши в страната ни - Стилиян Петров коментира ситуацията в столичните грандове Левски и ЦСКА.
Петров каза, че не би отклонил предизвикателства като Левски и ЦСКА и изрази становище, че може би е по-добре двата сътава да започнат на чисто, от нулата, и след това да се завърнат по-силни.
„Следя само от разстояние това, което става с Левски и ЦСКА. От това, което виждам никой, не иска да спаси тези два отбора. Те имат невероятна публика.
Може би ще е най-добре да започнат от нулата и да се завърнат отново да са колоси, както са били винаги. Рейнджърс го направи, защо Левски и ЦСКА не го направят? Те само си прехвърлят отговорности", сподели Стилиян.
„Мисля, че е най-добре да се започне от нулата, за да може тези фенове да гледат тима си на ниво. Защо да не приема предизвикателство като Левски и ЦСКА?", каза още Петров.
blue violence
на 23.04.2015 в 08:59:59 #3Джентълмени, моля влезте в положението на Стенли
Та той от години живее в подреден свят,с нормални ценности,в който няма страшнта злоба на роба! Той не може да си представи ,че тука сме до гуша в блатото и продължваме да сме зинали с големите усти. Не му су сърдедете!И да дойде да работи за български клуб много бързо ще избяга отвратен от мерзоста.
Иначе един от малкото възпитани футболисти въобще.Може би за това Господ и му помогна в тежкото изпитание!
УмеренЦСКА
на 22.04.2015 в 21:19:53 #2Мисля, че е най-добре да се започне от нулата, за да може тези фенове да гледат тима си на ниво. Защо да не приема предизвикателство като Левски и ЦСКА?", каза още Петров. ---------- Ако го е казал наистина това, би трябвало да се позамисли и да не се излага! След всичко, което му се струпа на главата би трябвало да си окачи бутонките на пирона и да си пише мемоарите! Ще е смешно да вземе да играе в някой аматьорски клуб в България! Той просто не си представя какво е да се рита при аматьорите у нас! Тук не е нито Англия нито Шотландия...
REDSTAR
на 22.04.2015 в 20:45:54 #1Креза е олигофрен , но не е луд. Стенли си мисли че всички в БГ го обичат и се предлага като селска ку*рва. Сбъркал си Стенли. Ако мислиш , че можеш да се натискаш с Лефски , нямаш място в сърцата на цесекарите. И си припомни Петев глупако !