Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:

Жълт картон за Жан Пиер Да Силва.

65′

АХМЕД АХМЕДОВ БЕЛЕЖИ ОТ БЯЛАТА ТОЧКА!

64′

ДУЗПА ЗА СПАРТАК (ВАРНА!) При центриране в наказателното поле, защитник на Септември докосна топката с ръка, а реферът Мариян Гребенчарски моментално отсъди дузпа в полза на Спартак (Варна). ВАР прегледа ситуацията и не оспори решението на главния арбитър.

60′

Матео Юрич-Петрашило си изкара жълт картон.

55′

За съжаление липсват интересни голови положения пред двете врати.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

35′

Играта се накъса в последните минути.

25′

Равностойни минути.

15′
Снимка 684665

Източник: startphoto.bg

5′

Отговорът на Септември! Символичните домакини организираха добра атака, при която Митко Митков с удар от сериозна дистанция предизвика Мартин Величков да боксира топката.

4′

Шанс за Спартак (Варна)! Въпреки проблемите извън терена, гостите от Варна пропуснаха отлична възможност да поведат рано в мача. Ивей Ромееш изведе Антонио Вутов на стрелкова позиция, но стражът Димитър Шейтанов блесна с качествено спасяване.

1′

28. Франк Ландри 99. Даниел Халачев

Отборът на Септември (София) посреща Спартак (Варна) в последния мач от 10-ия кръг на Първа лига. Срещата стартира от 20:00 часа на стадион "Локомотив" в столицата.

Преди този мач Септември заема 15-ата позиция във временното класиране със 7 точки, докато Спартак (Варна) е пети с 15 пункта.

Ситуацията при "соколите" е много любопитна, тъй като варненци пристигат в София, засегнати от сериозни проблеми през миналата седмица.

Припомняме, че собственикът на Спартак (Варна) Павлин Николов е осигурил финансирането само за този и следващия двубой на тима в елита, след което ще се оттегли от клуба.

В мача на "Локомотив" Спартак ще бъде воден от Иван Цветанов, който е треньор на дубъла. Цветанов води отбора и в срещата от 7-ия кръг срещу Левски, завършила 0:0.

Сега ще заеме мястото на Кириякос Георгиу, който беше нападнат от фенове на тима по време на тренировка.

Причината за оттеглянето на Павлин Николова са инцидентите с прекратяването на заниманието и ударите по треньора Кириякос Георгиу.

В последния кръг Септември (София) направи 1:1 с ФК ЦСКА 1948, а преди седмица Спартак загуби голямото дерби на Варна от Черно море с 0:2.