Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

90′

Жълт картон за Хорхе Сегура.

82′

ГОООООЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Е, двата отбора не възнамеряват да спират да си бележат голове, тъй като гостите направиха втори обрат в рамките на срещата. Левият краен бранител Ангел Лясков се справи Витиньо и подаде към Мартин Паскалев, той взаимодейства с Димитър Илиев и от непосредствена близост капитанът преодоля Димитър Шейтанов.

76′

ГОООООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Въпреки амока от бързия обрат, отборът на Септември не се сломи.  Митко Митков напредна по лявото крило и центрира към Кубрат Йонашчъ, който изпревари Мартин Петков и засече топката.

71′

ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ! Импулсът от изравнителния гол на Локо Пловдив подейства негативно на столичани, които допуснаха елементарна грешка в защита. Мартин Петков стреля от фаул, топката рикошира в гредата и се върна в Мартин Паскалев, чийто удар намери очертанията на вратата.

67′

ГООООЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Макар да нямаше индикации, че футболистите на Любослав Пенев са близо до възстановяването на паритета, "смърфовете" изградиха съзидателна атака, която завърши с попадение в тяхна полза. Мартин Петков комбинира с Ангел Лясков, той центрира, а Мартин Хайдаров умело се промуши между двамата централни бранители и с глава отбеляза за 1:1.

55′

Мартин Хайдаров заменя Христо Иванов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

39′

ГООООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! На фона на по-силната си игра, съставът на Николай Митов заслужено разпечатва вратата на Кристиян Томов. Отново Митко Митов осъществи пробив отдясно, за да центрира към наказателното поле, принуждавайки стражът на пловдичани да боксира. Топката обаче се озовоа във Виктор Очаи, а той с елегантно изпълнение се разписа за 1:0.

30′

Натиск на "смърфовете" в последните минути.

25′

Бертранд Фурие! Митко Митков получи подаване по левия фланг, след което центрира към Бертранд Фурие, но ударът му попадна в обятията на Кристиан Томов.

19′

Греда! Последният в класирането тим на Септември пропусна чудесна възможност да поведе в резултата. Атакуващият полузащитник Бертранд Фурие се отскубна от защитата на гостие, напредна към наказателното поле, откъдето отправи изстрел, който се отби в десния страничен стълб.

18′
Снимка 680215

Източник: startphoto.bg

10′

Без положения от началото на двубоя в квартал "Надежда".

1′

3. Атанас Томов

Отборите на Септември и Локомотив (Пловдив) се изправят един срещу друг в ранния двубой от програмата за понеделник от Първа лига. Мачът се явява дебют в новия "дом" за септемврийци - стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда". Той ще остане такъв поне до края на първенството.

Трудно е началото за новака Септември. Столичани отстъпиха в първите си четири срещи, като все още нямат отбелязан гол.

Още промени: Ботев се отказа от "Колежа" заради лошия терен, Септември се мести в "Надежда"

Ето какво написаха от СТК

Възпитаниците на Николай Митов ще играят сега с Локо (Пд) на Любослав Пенев, който ще е амбициран да се върне на победния път след обрата, допуснат от Черно море.

Септември е в търсене на първа победа за сезона, докато "смърфовете" при евентуална победа могат да влязат в топ 4.

Гостите ще бъдат без своя титулярен страж Мартин Луков, който беше опериран и ще остане извън терените за около месец.

Главен съдия на срещата ще бъде Мартин Великов, с помощници Христо Хаджийски и Живко Петров. С ВАР ще се занимават Никола Попов и Павлета Рашкова. Делегат на БФС е Стоян Велчев, а работата на реферите зорко ще следи Иван Вълчев.