Нафтекс завърши наравно с 2:2 срещу третия в югоизточната "В" група Бресник. Двубоят се игра при изключително трудни условия в Горно Сахране.

"Шейховете", които са на лагер в Павел баня, повеждаха на два пъти чрез Христо Лемперов в 3-ата минута и новото попълнение Антон Огнянов в 32-ата, но съперниците успяха да изравнят чрез Милен Манчев в 23-ата и Александър Стойчев в 61-ата минути.

Отборът от трета дивизия, воден от бившия нападател на Литекс Димчо Беляков, има аспирации да атакува Източната "Б" група.

Заради контузии в отбора на Нафтекс не е играха голмайсторът Деян Христов, младежкият национал Орлин Старокин и защитникът Деян Молдованов. Последният има травма в коляното и може да се върне на лечение в Бургас.