Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:

Край на мача!

90+5′

Гооооол за Локомотив (София)! Димитър Митков изравни от дузпа!

90+3′

Дузпа за Локомотив (София)! Дарлан фаулира Стив Траоре в наказателното поле и Гидженов посочи бялата точка!

90′

Удар на Митков, Пламен Андреев спаси без проблеми.

90′

Три минути добавено време.

84′

След дълго отстътвие заради контузия Уелтон се завърна игра за Левски. Бразилецът замени Асими Фадига.

82′

Жълт картон за Карлос Франса.

76′

ГОООЛ за Локомотив (София)! Домакините върнаха едно попадение чрез Димитър Митков, който бе точен след асистенция на Франса!

73′

Двойна смяна в отбора на домакините! Ивайло Найденов и Антони Иванов са заменени от Стив Траоре и Калоян Кръстев

73′

73′
70′

Гол за Левски! Резервата Андриан Краев бележи втори гол за гостите!

64′

Андриан Краев се появи на терена на мястото на Асен Митков.

Снимка 643720

Източник: startphoto.bg

61′

Ивайло Найденов получи официално предупреждение за опасна игра.

49′

Греда и за домакините! След ниско центриране от ъглов удар Валантин Николов отправи удар с пета, Андреев успя да отклони топката и тя се удари в гредата!

46′

Начало на второто полувреме!

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ!

45+2′

Край на първата част!

45+1′

Жълт картон и за Рикардиньо.

45′

Две минути добавено време.

44′

Уникален пропуск на Карлос Франса! Асен Митков сгреши в половината на Левски, Красимир Милошев изведе отлично Димитър Митков, който пусна към Франса, но бразилецът вместо да изравни резултата изпрати топката над вратата на Левски.

42′

Жълт картон за Ван дер Каап за нарушение срещу Карлос Франса.

38′

Станоев стреля от фаул, топката се отби в стената, при добавката  Димитър Митков също пробва своя късмет, но Пламен Андреев сигурно улови.

27′

Гол за Левски! Великолепен пробив на Марин Петков завърши с неспасаем удар с десния крак, който не остави шансове на вратаря на Локомотив Александър Любенов!

26′

Греда!"Сините" бяха много близо до откриване на реузатата. Жереми Петрис намери Рикардиньо в наказателното поле, но ударът на бразилеца от непосредствена близост срещна гредата.

21′

Претенции на гостита за дузпа, за нарушение на Кардосо срещу Асен Чандъров, но те не бяха уважени от съдията Радослав Гидженов.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

33 Алан Диас

Локомотив (София) се изправя срещу Левски в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига. Сблъсъкът в квартал "Надежда" започва в 17:30 и ще бъде ръководен от Радослав Гидженов.

Редица мачове този кръг бяха отложени заради обилния снеговалеж в цялата страна. Във вчерашния ден теренът на стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда" също бе изцяло покрит със сняг. Домакините обаче наели нужната техника, за да може игрището да бъде приведено във вид.

През седмицата "сините" гостуваха в Русе на местния Дунав. Съставът на Николай Костов елиминираха русенци от турнира за Купата на България след успех с 3:1. "Червено-черните" пък отпаднаха от Спартак (Варна) след изпълнение на дузпи. Интересното е, че в първата среща Левски разби "железничарите" с 6:0.

Вероятни състави:

ЛОКО СФ (3-4-1-2): Любенов; Д. Димов, Станоев, Кардосо; Найденов, Милошев, А. Иванов, Франко; В. Николов; Франса, Д. Митков

ЛЕВСКИ (4-1-4-1): Андреев; Петрис, Ван дер Каап, Кордоба, Галчев; Дарлан; Роналдо, Краев, Фадига, М. Петков; Рикардиньо