Отборът на Локомотив (София) победи с 3:0 съименника си от Мездра в двубой от 25-ия кръг на "А" група. Двубоят бе решен още през първата част, като в 17-ата минута Предраг Пажин получи червен картон.

Четвърт час по-късно Мартин Камбуров откри резултата. В 37-ата минута Виктор Шпишич удвои и успокои своя тим. В началото на втората част Мартин Камбуров реализира второто си попадение в срещата и оформи крайния резултат.

С победата Локо (Сф) се доближи отново на точка от 3-ия във временното класиране на „А" група отбор на Черно море. Локо (Мездра) пък е на 10-а позиция с 30 точки.

С двата си гола днес Мартин Камбуров излезе отново начело при голмайсторите. Нападателят на "железничарите" има 14 гола в 10 мача след преминаването си в тима от квартал "Надежда".