Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

88′

Гол за Локо София!Не! При центриране от корнер топката достигна до Симеон Славчев, чието изпълнение разпъна мрежата за 1:0. Попадението обаче бе отменено, тъй като Атанасиос Пицолис е извършил нарушение.

85′

Неделко Пишчевич е заменен от Касиано Бузон.

78′

Октавио влиза в игра на мястото на Талис Енрике.

75′

Светослав Диков отстъпва мястото си на Юлиан Ненов.

68′

Диого Тешейра е заменен от Мики Орачев.

Снимка 679221

Източник: startphoto.bg

64′

Възможност за ФК ЦСКА 1948! Тимът от Бистрица пропиля най-чистото положение в сблъсъка. Первиз Умарбаев изведе на стрелкова позиция Евгений Сердюк, нападателят се пребори с Красимир Станоев и нанесе удар, отбит от Александър Любенов.

55′

Бирсент Карагерен е заменен от Марио Топузов.

48′

Импулс в играта на "червено-черните! "Столичните железничари" стартираха по-атакуващо второто полувреме, тъй като чрез Стив Траоре бяха близо да открият резултата. Десният краен бранител Селсо Рапосо получи топката отдясно, за да центрира коварно в наказателното поле, където вратарят Петър Маринов изби, но топката попадна в Бруно Франко, който отправи мощен изстрел, париран от младия страж.

46′

Мартин Бойчев е заменен от Парвиз Умарбаев.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

30′

Пауза за вода.

25′

Шанс за ФК ЦСКА 1948! Въпреки минорното темпо в двубоя, символичните гости създадоха първото опасно положение. Халфът Мартин Бойчев си освободи позиция за стрелба, след което предизвика намеса от страна на стража Александър Любенов.

20′
Снимка 679216

10′

Равностойни начални минути на стадиона в квартал "Надежда".

1′

7. Александър Петров 21. Емил Ценов

Локомотив (София) и ФК ЦСКА 1948 се изправят един срещу друг в интригуващ сблъсък на стадиона в квартал "Надежда". Двубоят от 5-ия кръг на Първа лига е днес от 19:00 часа и ще бъде ръководен от Радослав Гидженов.

Двата отбора влизат в мача в различно настроение. "Железничарите" са в серия от две поредни шампионатни победи и се надяват да запишат нова такава срещу тима на Валентин Илиев, който е разклатен след злощастното отпадане от Лигата на конференциите в четвъртък.

"Червените" бяха на секунди от това да се класират за плейофния кръг на третия по сила европейски клубен турнир, но допуснаха гол в седмата минута от добавеното време, който изпрати двубоя с Пафос в продължения. В тях ФК ЦСКА 1948, с човек по-малко, инкасира още три попадения и напусна надпреварата с общ резултат 2:5.

Краси Станоев се зарече: Локо (София) ще продължи с победите

"Поражението от Левски беше неочаквано"

Домакините ще опитат да се възползват от моментната ситуация в противниковия лагер и да запишат трети успех от началото на новия сезон. В момента Локомотив е със 7 точки, докато "червените" имат едва две в своя актив. Трябва да се отбележи, че отборът е изиграл само два мача - срещу Черно море (0:0) и Спартак Варна (2:2).

Иван Колев ще трябва да се справя без голмайстора в състава на "железничарите" Анте Аралица, който се възстановява от контузия. Нападателят пристигна в "Надежда" през лятото и в първите си три двубоя реализира два гола. Доналдо Аска също ще пропусне срещата, но заради наказание.

Гостите нямат сериозни кадрови проблеми и Валентин Илиев ще заложи на най-добрите си футболисти в търсене на първа победа през настоящата кампания в родния елит.

Вальо Илиев няма да експериментира срещу Локо (Сф)