Локо (Мз) надигра ОФК Ком със 7:0 в контролна среща. Гостите от Берковица не успяха да се противопоставят на „железничарите", след като ритаха без куп титуляри на изкуствения терен, съобщи "Конкурент".

Ивайло Цветанов откри резултата в 10-та мин., а до края на първата част класиката оформиха Николай Цветков-Демона от дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря срещу него, и Иван Мишев.

През втората част възпитаниците на Иван Редовски се разписаха още четири пъти. Валдемар Стоянов наниза 2 гола, Владимир Найденов добави едно попадение, а Демона демонстрира класа с майсторски шут в обратния ъгъл.

За Локо (Мз) играха: Иван Иванов, Стоян Митев, Виктор Стоянов, Генади Петров, Александър Кирилов, Ивайло Цветанов, Борис Тончев, Николай Ганчев, Николай Цветков, Иван Мишев и Петър Златков /Александър Миков, Кристиян Манковски, Борис Петков, Валдемар Стоянов, Владимир Найденов и Марио Иванов/. Извън състава за домакините бяха контузените бранители Явор Янков и Кристиян Кътов.

За ОФК Ком ритаха: Бисер Величков, Тихомир Тончев, Иво Ангелов, Огнян Младенов, Юлиян Найденов, Кирил Видов, Бисер Ефремов, Ивайло Тошев, Пламен Ненов, Ивайло Орлинов и Цветелин Анжелов /Светломир Велев, Десислав Иванов, Галин Славчев и Гълъб Герасимов/. По различни причини от формацията на Георги Владимиров отсъстваха асовете Асен Стефанов, Вальо Найденов, Мартин Керчев, Мартин Стефанов и Красимир Петров.