Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

90+2′

Ковальов! Вратарят на Пирин определено е героят за "орлетата". Роберт Мазан центрира коварно в наказателното поле, а там негов съотборник отправи труден удар с глава, спасен от стража на гостите.

86′

Какъв шанс за Пирин! Отборът от Благоевград не успя окончателно да сложи край на интригата. Нападателят Даниил Кондраков излезе на стрелкова позиция, за да стреля крайно неточно.

77′

Атанас Кабов е заменен от Марсел Канади. Карлос Охене също отстъпва мястото си на Стилян Тисовски.

75′

Жълт картон за Владимир Медвед.

71′

Венцислав Бенгюзов е заменен от Христо Попадийн, a Борис Тютюков излиза, за да се появи Владимир Медвед.

66′

ГООЛ ЗА ПИРИН! Въпреки импулса в играта на Хебър, "орлетата" за пореден път съумяха да се възползват от смут в отбраната на домакините. При центриране в наказателното поле Мартин Бачев не осъществи добър контакт с топката, ала чрез второто си докосване направи Матвей Игонен безпомощен.

66′

Жълт картон за Атанас Кабов.

64′

Венцислав Бенгюзов е официално предупреден.

55′

ГОООЛ! 1:1! ПЕНЕВ! Радостта на "орлетата" беше твърде кратка, след като Хебър успя да изравни само 4 минути след гола на гостите. Домакините организираха многоходова комбинация, а Георги Вълчев получи топката в наказателното поле и центрира остро по земя. Николас Пенев беше на точното място и хладнокръвно възстанови паритета.

51′

ГОООЛ! 0:1! ТЮТЮКОВ! Домакините започнаха по-активно втората част, но в 51-вата минута бяха хванати неподготвени и "орлетата" откриха резултата! Футболистите на Пирин откраднаха топката в средата на терена, тя достигна до Тютюков, който финтира двама защитници на Хебър и с удар от границата на наказателното поле изведе своя отбор напред в резултата.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

Жълт картон за Карлос Охене.

45+1′

Пропуск! Съставът на Любослав Пенев пропусна чудесна възможност да поведе в края на първото полувреме. Николас Пенев центира от ъглов удар в наказателното поле, където Лазар Марин стреля с глава, но стражът Максим Ковальов реагира с добро спасяване.

44′

Дмитро Семенив си изкара жълт картон.

34′

Жълт картон за Андрей Йорданов.

28′

Жълт картон за Ангел Бастунов.

24′

ГОЛ ЗА ХЕБЪР! Не! Попадението е отменено поради засада.

18′

Шанс за Хебър! Груба грешка в разиграването на гостите за малко да донесе попадение на домакините. Стражът Максим Ковальов изрита нескопосано топката, която рикошира опасно в играч на Хебър.

10′

Владеене на топката: Хебър: 65%, Пирин Благоевград: 35%.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

32. Матвей Игонен (в) 2. Максим Ковальов (в)
Любослав Пенев Иво Тренчев
1. Петър Дебърлиев (в) 1. Марио Кирев (в)
23. Сашо Лебанов 13. Мартин Георгиев

Хебър приема Пирин в мач от 9-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 17:30 часа, а главен съдия е Георги Гинчев.

Домакините показаха много добро лице до тук през сезона, но в последните 2 кръга трябваше да се примирят с последователни загуби.

Иво Тренчев ще се опита да промени Пирин

"Орлетата" са твърдо на последното място

"Орлетата" са в много тежка ситуация, като до момента имат едва 1 точка и 1 вкаран гол. Новият треньор на Пирин Иво Тренчев обаче има амбицията да промени ситуацията, а кога това ще проличи на терена, предстои да разберем. Днешният съперник от Хебър никак не е удобен и със сигурност "орлетата" ще бъдат затруднени максимално. Контуен за Пирин продължава да бъде Бисмарк Чарлс.