81′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители: 23
68′

ГРЕДА ЗА ХЕБЪР! Най-чистото положение в двубоя пропусна съставът от Пазарджик. При впечатляващо разиграване, Октай Хамдиев получи топката на десния фланг, за да центрира към Набил Макни, който от непосредствена близост нацели напречната греда.

60′

Чавдар Ивайлов заменя Антоан Стоянов.

50′

Жълт картон за Браян Переа.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

33′

Нджомганг Фонкеу е официално предупреден.

30′
Снимка 685566

Източник: startphoto.bg

21′

ГООООООЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Гостите не се сломиха от допуснатото попадение и успяха да възстановят паритета. Крилото Мартин Смоленски центрира от корнер в наказателното поле, където Октай Хамдиев  Дилян Георгиев реализира за 1:1.

10′

ГОООООООЛ ЗА ХЕБЪР! Въпреки по-доброто начало за гостите от Враца, символичните домакини съумяха да открият резултата. Божидар Пенчев изпълни по елегантен начин пряк свободен удар, с който не остави шанс на стража Любомир Василев.

9′

Възможност за Ботев (Враца)! Бубакар Траоре осъществи рейд в наказателното поле, след което опита да нанесе изстрел, но топката попадна в Дани Генов, чийто удар обаче бе париран.

9′

Жълт картон за Дилян Георгиев.

5′

Николай Николаев си изкара жълт картон.

1′

23. Калоян Пехливанов 97. Владислав Найденов

Хебър приема Ботев (Враца) в двубой от 11-ия кръг на efbet Лига. Главен съдия на мача ще е Георги Кабаков. Срещата започва в 15:00 часа.

Двата тима са в дъното на класирането. Домакините се разделиха със старши треньора Веселин Великов, след като се намират на последното място с актив от едва шест точки. В последния кръг Хебър завърши 0:0 срещу Локомотив (София).

Ситуацията при Ботев (Враца) не е кой знае колко по-различна - след 10 кръга тимът има седем пункта. В последния кръг врачани отстъпиха с 0:2 от Лудогорец.

В последните две срещи Ботев има два успеха над Хебър, побеждавайки с 1:0 и 3:2.