Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 64%, Ботев Враца: 36%.

Марко Мажуга отстъпва мястото си на Мирослав Маринов.

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

36′

Възможност и за ФК ЦСКА 1948! "Червените" осъществиха добра атака, когато Симеон Василев центрира в наказателното поле, където Емил Ценов нанесе неточен изстрел с глава. Последва опит на Евгений Сердюк да се разпише от далечна дистанция, ала Федерико Рубио се справи.

32′

Теодор Иванов е официално предупреден.

31′

Жълт картон за Неделко Пишчевич.

29′

Шанс за гостите! Въпреки минималния превес на домакините в притежанието на топката, врачани съумяха първи да застрашат вратата на съперника. Клери Сербер излезе на стрелкова позиция, но ударът му бе спасен от Петър Маринов.

20′

Равностоен двубой наблюдаваме до момента на стадиона във Бистрица. За съжаление на зрителите липсват положения пред двете врати.

Снимка 659840

10′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 52%, Ботев Враца: 48%

1′

91. Райън Бидунга 88. Иван Нешков

ФК ЦСКА 1948 приема Ботев Враца в мач от 27-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 14:30 часа.

"Червените" се намират в сериозна криза от началото на пролетния дял, като все още нямат победа, а и са в серия от 4 поредни загуби. Лошата серия свлече отбора в класирането, който изгуби и позицията си в Топ 6 след вчерашната победа на Крумовград на Хебър.

Ботев Враца продължава да се бори за своето спасение и точкита и в този мач са жизненоважни за отбора на Христо Янев. Врачани са предпоследни със 17 точки, като спечелиха последната си среща над Хебър с 3:2.