Турнир: efbet Лига Стадион: "Ивайло", гр. Велико Търново Зрители: 850

Край на мача.

90′

Съдията даде 4 минути добавено време на срещата.

83′

В 83-а минута Дидис Пита показа добра скорост и отправи удар в близкия ъгъл от границата на наказателното поле. Костов обаче внимаваше и отрази в корнер.

82′

Смяна в състава на Етър. Жан-Марк Тибуе е заменен от Хосе Карлос Ван Ранкин

80′

Опасен удар с глава на Меси Биатумусока, който премина встрани от вратата на Етър.

73′

Нова смяна в състава на Ботев. Стефан Велев остъпи своето място на Ласана Ндиайе.

69′

В 69-а минута Жан-Марк Тибоуе получи добър пас по левия фланг и навлезе в наказателното поле, след което опита изстрел, но Костов отново бе на своя пост и успя да улови.

62′

Смяна в състава на Ботев (Враца). Спас Георгиев бива заменен от Мирослав Маринов.

61′

Клери Сербер отправи мощен удар извън наказателното поле. Той бе близо до отбелязване на второ попадение, но изстрелът му срещна страничната греда.

55′

"Болярите" организираха бърза контраатака. Току що влезлият в игра Шано Букхолда изведе отлично Иван Василев, който стреля мощно, но стражът на гостите изби в ъглов удар.

53′

Атанас Атанасов е заменен от Шахредин Букхолда.

45′

Второто полувреме започна.

45′

Смяна в състава на гостите на почивката. Даниел Генов се появи в игра на мястото на Марко Мажуга.

45′

Първата част на двубоя завърши!

43′

ГОЛ! Етър успява да изравни резултата! Дидис Пита се разписа след точен изстрел с глава!

36′

Принудителна смяна в състава на Етър. Контузеният Йоахим Карсела бе заменен от Мартин Моран.

24′

Жан-Марк Тибуе стреля в целта, но стражът на Ботев (Враца) спаси.

21′

ГОЛ! Ботев Враца открива резултата след точен изстрел на Диого Барбоса! Той отправи мощен удар извън наказателното поле, който не остави шансове на Кристиян Секулич!

20′

Иван Василев се озова фронтално срещу вратата и отправи мощен удар, извън границата на наказателното поле, който премина покрай вратата.

11′

Опасен изстрел на Браян Мендоса, който преминава покрай вратата на Етър.

10′

Йоахим Карсела също получи официално предупреждение за нарушение срещу Диого Барбоса.

7′

Първи точен удар по посока на вратата на Ботев (Враца). Вратарят Красимир Костов улови без проблеми

7′

Жълт картон за Мартин Бачев за опасна игра срещу Жан-Марк Тибуе.

1′

Двубоят на стадион "Ивайло" във Велико Търново започна!

8 Мартин Моран 17 Чавдар Ивайлов

Етър приема Ботев Враца в мач от 34-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 16:30 часа на стадион "Ивайло".

Двубоят е от изключителна важност за гостите от Враца. Възпитаниците на Христо Янев може да направят огромна крачка към спасението при победа.

Футболист на Етър ще си намери нов отбор от efbet Лига

Вижте кой го иска в редиците си

Отборът все още е в зоната на изпадащите, но след три победи и равенство в последните си четири мача събра 29 точки и при нови три със сигурност ще държи съдбата в своите ръце, защото ще има възможност да изпревари един измежду Пирин и Хебър, които се изправят един срещу друг днес.

От друга страна "болярите" са твърдо последни. Тимът на Светослав Петров изпадна още в началото на плейофите в първенството, но въпреки това играе за своята чест. Великотърновци не загубиха последните си два мача - равенства 1:1 срещу Локомотив София у дома и 2:2 срещу Пирин като гост.

Пловдивските Локо и Ботев искат белгиец от Етър

Ето кой е той

Домакините няма да може да разчитат на вратаря Ангел Мартинов, както и на Крум Стоянов. Двамата са контузени. В редиците на гостите с наказание и Мартин Смоленски.

В редовния сезон Етър и Ботев си размениха по една домакинска победа - 2:1 на "Ивайло" и 2:0 под Околчица.