Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Край на срещата!

74′

ГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! И Цветомир Панов се разписа за "моряците"! Той блесна с невероятен диагонален удар, след който кълбото се удари в страничния стълб на вратата, а след това влетя право във вратата на Янко Георгиев.

62′

ГООООООООООООЛЛЛ! Мазир Сула отбелязва нов гол за варненци! Даниел Мартин показа много добра техника, като преодоля двама футболисти на Крумовград, а след това нахлу в наказателното поле и подаде към Мазир Сула. Той пък успя да прониже вратата на Янко Георгиев и резултатът вече е 2:0.

49′

Васил Панайотов центрира в наказателното поле, а Даниел Димов засече с глава отблизо, но топката премина над напречната греда и излезе в аут.

45′

Начало на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме!

37′

ГООООООООООООООООЛЛ! Васил Панайотов извежда напред "моряците"! Дуду овладя фантастично в наказателното поле и пусна пас към Васил Панайотов, който с премерен удар успя да вкара първото попадение в срещата.

22′

Първа опасност и пред вратата на Черно море. Серкан Юсеин бе близо до попадението в 22-ата минута, след като отправи хубав диагонален удар, но кълбото срещна гредата.

9′

Наско Милев получава първия жълт картон в срещата.

8′

Натискът на "моряците" продължава. Отново Васил Панайотов застраши вратата на гостите, но този път топката прелетя над напречната греда.

3′

Черно море организира добра атака още в самото начало на мача. Виктор Попов успя да пробие в наказателното поле, където подаде на Васил Панайотов, който стреля опасно и се наложи стражът на крумовградчани Янко Георгиев да се намеси.

1′

2. Цветомир Панов 4. Лукас Сантос

Отбоите на Черно море и Крумовград се изправят един срещу друг в късния двубой от програмата за понеделник в Първа лига.

В морската ни столица възпитаниците на националния селекционер Илиан Илиев ще търсят трета последователна победа в първенството след тези над Ботев (Враца) и Локомотив (Пд) с по 2:1.

След трудното начало на кампанията "моряците" се вдигнаха и в последния кръг обърнаха Локомотив на стадион "Лаута". Варненци са с десет точки в актива.

Крумовград привлече нападател от Алжир

Ето подробности

Срещу себе си отборът на Илиев ще има състав на Крумовград, който изпитва затруднения. След страхотната изминала кампания под ръководството на Станислав Генчев, в която тимът игра с най-силните отбори в първата шестица, сега при Атанас Рибарски Крумовград стартира с една победа - още в първия кръг със Славия, последвана обаче от четири поредни загуби.

Въпреки лошите резултати, клубното ръководство застана зад Рибарски с пост в социалните мрежи.

Главен съдия на срещата е Валентин Железов, с помощници Станимир Илков и Васил Шавов. С ВАР натоварени ще са Петър Кузев и Мартин Мачев. Делегат на БФС е Георги Георгиев, а работата на реферите зорко ще следи Николай Ангелов.