Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Андреяс Калкан е сменен от Едгар Пашеко.

85′

Калоян Кръстев влезе в игра на мястото на Карлос Франса.

84′

"Червено-черните" най-после отправиха първи удар в очертанията на вратата на домакините, но Иван Дюлгеров спаси шута на Бруно Франко.

82′

Първият жълт картон в мача е за Карлос Франса.

78′

Берк Бейхан и Мартин Милушев се появиха в игра вместо Мазир Сула и Уеслен Жуниор.

78′
77′

Мазир Сула намери Атанас Илиев, чийто удар от дистанция този път не намери целта.

Снимка 659919

Източник: startphoto.bg

73′

Коварен удар на Васил Панайотов, но Жарко Истатков успя да се справи и не допусна ново попадение.

71′

Тройна смяна в сътава на гостите. Кевин Маи, Ивайло Найденов и Диого Тейшейра бяха заменени от Димитър Митков, Стефан Ламбез и Стив Траоре.

71′
71′
64′

"Моряците" осъществиха бърза комлинация и Илиан Илиев - младши се озова на голова позиция, но завършващият му ударът мина над вратата.

53′

Първа по-опасна атака на гостите от началото на мача, но Диме Димов не успя да засече топката, а освен това в ситуацията бе маркирана и засада.

Снимка 659914

45′

Второто полувреме започна!

45′

Илиан Илиев извърши двойна смяна в състава на Черно море на почивката. В игра се появиха неговият син и Росен Стефанов на местата на Пабло Гарсия и Влатко Дробаров.

45′
45′

Антони Иванов е сменен от Симеон Мечев.

45′

Край на първата част!

38′

3:0 за Черно море! Атанас Илиев! Таранът на варненци оформи своя хеттрик. "Червено-черните" сгрешиха при изнасянето на топката, Андреяс Калкан се възползва и изведе отлично Илиев сам срещу Истатков. За опитния голмайстор не представляваше никакъв проблем да изпрати за трети път топката в мрежата на гостите.

26′

2:0 за Черно море! Атанас Илиев! Отново голмайсторът на варненци наказа Жарко Истатков и даде солиден аванс на домакините. Той получи топката с гръб към вратата, обърна се и отправи мощен удар, който се удари в гредата и след това влетя неспасяемо във вратата.

21′
Снимка 659915

1:0 за Черно море! Атанас Илиев! Пабло Гарсия подаде на Илиев на границата на наказателното поле, след което нападателят изпрати диагонален удар, който първо се отби от гредата, а след това топката спря в долния ляв ъгъл на пазената от Истатков врата.

15′

Васил Панайотов изведе добре Уеслен Жуниор в наказателното поле, но ударът на последния бе блокиран от защитник на гостите и топката излезе в ъглов удар.

Снимка 659913

7′

"Моряците" пренесоха играта в половината на своите гости в началните минути на мача и стигнаха до първа възможност за отбелязване на гол. Мазир Сула центрира от фаул, Атанас Илиев стреля с глава, но Жарко Истатков успя да избие неговия удар. Последва недобро изчистване на Кевин Маи и далечен шут на Виктор Попов, който премина високо над вратата на "железничарите".

1′