В събота от 12:00 ч. на единия от терените на Спортен комплекс „Грийн спорт" се проведе футболна среща между журналисти от различни медии в подкрепа на заболелия българския национал Стилиян Петров.

Репортерите играха в бели и сини екипи с надпис „С теб сме, Стенли!" и с номер 19 на гърба. Мачът бе в две символични полувремена по 19 минути, всяко от които завърши с бурни ръкопляскания за Стилиян. Крайният резултат в мача бе 3:2 за белите, макар всички да вярваме, че финалната победа ще е за Стилиян.

Такава бе и целта на този двубой - да изпратим послание към капитана на Астън Вила и да го подкрепим морално в предстоящата му битка с коварната болест. В мача се включиха представители на БНТ, БНР, Дарик радио, Нова ТВ, gong.bg, вестниците „Преса", „7 дни спорт", „Стандарт", „24 часа" и информационните агенции БГ Нес и Кросс.