Тази нощ в Бургас бе убит бившият президент на Нефтохимик Георги Танев. 28-годишният бизнесмен е бил намушкан с нож при скандал в еротичен бар.
Пострадалият Танев веднага е откаран в бургаска болница, където към него е предприета спешна хирургична интервенция за локализиране на прободна рана в областта на корема. От полицията са задържали евентуалния извършител на деянието 28-годишен бургазлия с инициали Д.С.
Една от версиите е че Георги Танев, заедно със своя телохранител - 26-годишен мъж, на име Горан от Бургас се е сбил с евентуалния извършител, който в последствие ги е намушкал. Горан е настанен в Бургаската болница с прорезна рана в областта на гърба, но без опасност за живота. Инцидентът е станал в близост до арменската църква в града.