Изключително конфузна ситуация се получи с новия шеф на Надзорния съвет на ЦСКА Александър Томов при вчерашното посещение на собственика на "червените" Прамод Митал.

Докато бившият вицепремиер показваше портрет на Христо Стоичков в Музея на спортната слава на ЦСКА на индийския милиардер, изведнъж се сети, че на врата му липсва шалче с родните цветове - бяло, зелено, червено.

Такива бяха връчени на Митал и семейството му, но за жалост не бе предвидено за Томов. "А на мен къде ми е шала", изцепи се политикът пред всички и постави в неудобна ситуация уж гостоприемните домакини от "Армията".

Феновете не можаха да реагират веднага и чак когато Томов и Митал излязоха на терена, бе връчен шал на новия шеф в ЦСКА. "Нали вече съм шеф в клуба", допълни по-късно Томов.