Мениджърът на легендата във Формула 1 Михаел Шумахер - Сабине Кем е отправила "заплаха" към италианския реномиран "Кориере дело Спорт".
От изданието са били предупредени да не пишат нищо за здравословното състояние на пилота, който пострада лошо в края на 2013 година при ски спускане в Алпите.
От края на миналата година Шумахер е на домашно лечение, след което новините за състоянието му рязко намаляха. Съпругата и близки до пилота на няколко пъти информираха, че състоянието му е стабилно, но се подобрява твърде бавно.
Лекарите на Шумахер и медицинският персонал в къщата му са били принудени да подпишат декларации за конфиденциалност, с които също могат да подлежат на съдебно преследване за изтичане на информация.
steiner
на 23.04.2015 в 05:58:23 #1Този да не е Фидел Кастро?какво толкова,като се разбере,колко е болен?