200 хиляди лева е хонорарът, който ще получи сканалната Николета срещу участието си в реалити формата "Къртицата". Миналата година еротичният модел отказа предложението да участва във "ВИП брадър", където й предлагаха малко по-малка сума.
Този път обаче тя приела да участва, защото продуцентите на формата й обещали да включат в шоуто и дъщеря й Никол, която скоро навършва 1 годинка. Рожденният ден на малката съвпада с времето, в което известната й майка вече ще приковава погледите на зрителите върху себе си. Тогава вече малката Никол ще бъде пратена при баща си във Виченца. За сменянето на памперси ще помага майката на Божинов – Пепа Ангелова.
„За рождения ден на Никол в „Къртицата“ ще има парти. Тъй като денят се пада понеделник, се обсъжда и вариантът празникът да се превърне в семеен. Виченца гостуват на Виртус(Лансиано) на 28 март, предния четвъртък, и Валери ще може да се освободи за няколко часа, за да посрещне заедно с Николета първия рожден ден на Никол“, издадоха приближени до най-новото тв риалити. Над половин милион лева от бюджета на „Къртицата“ щял да замине за трите големи звезди в проекта – Николета, Азис и актьора Деян Донков, говори се още из кулоарите на телевизията.