Володя Стоянов танцува с майката на Димитър Бербатов на парти в столична механа преди няколко дни. Купонът бил по случай 60-ия рожден ден на футболния мениджър Емил Данчев, а Маргарита Бербатова била сред поканените.
Самият Бербатов не могъл да присъства на тържеството, но се обадил да честити на рожденика от Лондон, съобщи 24chasa.bg.
Освен поздрав от Острова Емил Данчев получил и грамота с плакет от председателя на Българския олимпийки комитет Стефка Костадинова. Наградата за приноса му към българската култура и спорт му връчил Войводата от нейно име.
Пак той дал старт на партито, като повел хорото с любимата песен на Емил Данчев, "Мера според мера". Освен него гостите забавлявал и Краси Радков, който влязъл в образа на Димитър Пенев. Самият Пенев също бил на купона, наред с Александър Томов, Пламен Марков и други.
Artillery
на 13.10.2013 в 13:18:25 #1