Тампа Бей спечели срещата с Бъфало като гост от първенството в НХЛ с 3:2.

Вратарят на Тампа Бей Марк Денис допусна една шайба по-малко във вратата си от колегата си в тима на Бъфало и помогна за успеха на тима си с 3:2 като гост на Бъфало.

Денис направи невероятните 32 спсавания, а Брад Ричардс вкара попадение седем минути след началото на третата третина и Тампа Бей спечели с доста труд срещата. Вратарят на Тампа Бей отрази 16 удара към вратата си, след като домакините от Бъфало бяха повели в резултата с 2:1 във втората третина.

Гостите в тази среща Тампа Бей откриха головата си сметка с попадение на Винсент Льокавалие в 10-ата минута на първата третина.

Във втората част домакините от Бъфало обърнаха резултата до 2:1 в тяхна полза с попадения на Поминвил и Коталик в рамките на само една минута.

До края на частта гостите от Тампа Бей изравниха с попадението на Дан Бойл. Така в решителната трета заключителна част гостите постигнаха ценната победа с точния изтрел на Ричардс.