Играчите на Каролина Хърикейнс трябваше доста да се потрудят, за да спечелят гостуването си на Флорида. Играчите отбелязоха три попадения в последната третина, определени като "забавни" голове, а тимът спечели с 4:3. За треньора на домакините Пит Лавайълет това бе победа №200 в лигата в кариерата му.

Първата част завърши при равенство 1:1. Резултатът бе открит от Джоузеф Стъмпъл за гостите от Флорида още във втората минута, но в края на третината Джъстин Уилямс изравни.

Втората третина също завърши без попадения и така се стигна до шайбата на Кори Стилман 52 секунди след началото на последния период, с която домакините направиха обрат. Стивън Уейс обаче изравни, а Джъстин Уилямс и Дейвид Буут добавиха по още един гол за отборите си за 3:3. Победното попадение за Каролина отбеляза Кори Стилман минута преди края на срещата.