Далас Старс не успя да отбележи гол в домакинската си среща срещу гостуващия тим на Едмънтън Ойлърс и закономерно загуби сблъсъка от поредния кръг на Националната хокейна лига на САЩ и Канада с 0:2.

Двубоят не бе изпъстрен с множество красиви моменти и над 17 хиляди зрители си тръгнаха разочаровани от „Амрикан еърлайнс сентър" заради загубата на любимия им отбор.

Първото попадение в срещата падна в средата на първата част и бе дело на защитника Марк-Андре Бергерон, който се разписа в 11-та минута на третината.

В началото на вторите 20 минути точен за Ойлърс бе канадското крило Рафи Торес. През последната третина нов гол така и не падна и резултатът от 0:2 се запази до самия край на срещата.

Новата победа затвърди лидерската позиция на Едмънтън в Североизточната дивизия на Западната конференция и въпреки, че Далас има по-добър баланс, е едва трети в Тихоокеанската дивизия на Запад.