Край на мача!

90′

Нов фрапантен пропуск на Монтана, при който Атанас Илиев от два метра пред вратата, прати топката в...аут.

77′

Янко Георгиев можеше да върне гостите в мача, вратарят се размина с топката, а Даниел Генов направи фрапантен пропуск, стреляйки покрай вратата.

76′

Нефтохимик можеше да стигне до трети гол, но удар на Емануил Манев срещна гредата след центриране от корнер.

75′

Любомир Божинов влиза на мястото на голмайстора Галин Иванов.

72′

На мястото на Дюлгеров влиза Грънчов.

71′

Сергей Георгиев влиза на мястото на Стивън Петков.

70′

Гостите от Монтана се опитват да сътворят нещо пред вратата на съперника, но ситуацията изглежда поне на този етап безнадеждна.

64′

Вълчанов отстъпва мястото си на Манев.

63′

Жълт картон за Вълчанов.

57′

Жълт картон за Даниел Гаджев.

54′

Жълт картон за Николай Дюлгеров.

53′

ГООООЛ ЗА НЕФТОХИМИК! Галин Иванов бележи своя втори гол в мача, след като се възползва от избита топка пред вратарското поле и със силен удар с левия крак опъна мрежата за 2:0!

49′

Дълго подаване намира Стивън Петков в полето на домакините, но диагоналният му удар е избит от защитник в корнер.

46′

Атанас Илиев влиза на мястото на Петър Атанасов.

46′

Ивеля влезе на мястото на Николич.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

40′

Стивън Петков получава жълт картон, след като вкара с ръка топката във вратата на Нефтохимик при центриране отляво.

35′

ГООООЛ ЗА НЕФТОХИМИК! Галин Иванов бележи първия си гол с фланелката на Нефтохимик, след удар по диагонал отдясно в наказателното поле - 1:0.

29′

Силен удар от фаул на Вълчанов от около 30 метра, е спасен от вратаря Скетич.

28′

Жълт картон за Петър Атанасов.

23′

Крайно несериозно изпълнение на Венци Христов отдясно по диагонал извън наказателното поле завършва далеч от целта.

21′

Двата отбора продължават да търсят пролуки в отбрана, но в последните минути се наблядават доста грешки в пасовете.

15′

Добра атака на Нефтохимик доведе до комбинация между Галин Иванов и Венци Христов, последният от аутлинията в наказателното поле опита да намери отново Иванов, но стражът на гостите се протегна и пресече подаването.

12′

Гостите от Монтана установиха контрол върху мача в последните 5 минути, поради което събитията се пренесоха пред вратата на "шейховете".

7′

Първото голово положение в мача е пред вратата на домакините! Васев проби отдясно и центрира към Атанасов, който стреля с глава пред вратарското поле, но топката мина на сантиметри от лявата греда.

6′

Центриране на Романов от левия фланг е пресечено от вратаря.

3′

Домакините започват срещата с лек натиск, като играта се пренесе в половината на съперника.

1′