Атланта ще трябва да преиграе последните 51,9 секунди от мача от НБА срещу Маями, след като жалбата на отбора от Флорида беше приета. На 19 декември Атланта спечели двубоя със 117:111 след продължение и водеше само с три точки, когато центърът на съперника Шакил О'Нийл неправилно беше отстранен от игра заради натрупани шест лични нарушения.

Така за първи път от 25 години жалба срещу резултат от даден мач беше приета от НБА и срещата ще се преиграе на 8 март. Причина за грешката стана, че 3:24 минути преди края нарушение на Удонис Харлем от домакините беше записано на О'Нийл, а след това в последната минута центърът трябваше да напусне играта, след като извърши фаул.

Това обаче беше пето, а не шесто нарушение за О'Нийл и той можеше да продължи двубоя, ако не беше неправилно маркирания фаул в неговото сметка по-рано в мача. Атланта като домакин на срещата бе глобен с 50 хиляди долара заради допусната грешка.