Отборът на Хюстън Рокетс постигна поредна победа в НБА. "Ракетите" се наложиха с 94:69 като домакини над тима на Вашингтон Уизърдс.

За тима от Хюстън не игра контузеният Яо Мин, който няма да бъде на разположение до края на сезона.

Въпреки неговата липса съотборниците му започнаха страхотно срещата и до полувремето водеха с впечатляващите 28 точки.

В третата четвърт гостите от Вашингтон натиснаха и успяха са стопят преднината на съперника си до 19 точки.

В последната част от мача домакините от Хюстън не допуснаха изненада и дори увеличиха аванса си, за да се стигне до крайното 94:69 в тяхна полза.

За победителите най-резултатни бяха Лутър Хед с 18 и Луис Скола с 14, докато звездата на тима Трейси МакГрейди се отчете само с 11. За Вашингтон Антаун Джеймисън отбеляза 18, а още 16 добави Ник Янг.