Филаделфия нанесе пета поредна загуба на Ню Йорк Никс и то в неговата зала "Медисън Скуеър Гардън". Гостите спечелиха със 106:94, след като изиграха страхотна трета четвърт, в която натрупаха преднината си. Луи Уилямс наниза 28 точки за домакините, а Еван Търнър добави дабъл-дабъл от 24 точки плюс 15 борби. Андре Игудала също изигра страхотен мач и записа 19 точки, 8 асистенции и 7 борби. За Ню Йорк най-резултатен бе Кармело Антъни с 22 точки, към които добави и 9 борби, а Джереми Лин вкара 14 плюс 7 асистенции

Индиана Пейсърс записа четвърто поредно поражение - с 94:107 от Орландо Меджик. Дуайт Хауърд изигра страхотен мач и завърши с 30 точки и 13 борби. Още 18 точки и 9 асистенции за Меджик добави Джей Джей Редик. За Индиана с 22 точки завърши Пол Джордж, 19 добави Тайлър Хенсбъроу.