Младежката национален отбор на България победи с 3:1 състава на Люксембург в последен мач от квалификациите за Евро 2013.

Двубой бе без особено значение, тъй като младите "лъвове" отдавна загубиха шанс за класиране.

Домакините откриха чрез Гонсало Алмейда във втората минута, но футболистът на Чавдар Етрополе Ивайло Чочев изравни в 12-ата минута. Победата донесе Радослав Кирилов с голове в 49-ата и 69-ата минута.

Младокът е собственост на италианския Киево, но играе под наем третодивизионния Лумецане.

Благодарение на този успех, младежите на България затвърдиха третото си място с актив от 12 точки.

БЪЛГАРИЯ: Кунчев, Дреновички, Терзиев, Цветков, Костадинов, Вълчанов (74-Ангелов), Кирилов (85-Костов), Карачанаков (60-Атанасов), Димов, Пашов, Чочев