Франция и Босна и Херцеговина не излъчиха победител в мач от Група "D" на квалификациите за Мондиал 2022. Срещата на "Стад дьо Франс" завърши 1:1. Един Джеко откри резултата, а Антоан Гризман изравни.

Така "петлите" остават лидери във временното класиране с 8 точки, докато воденият от Ивайло Петев отбор е 4-и с две точки.

Двубоят започна с две добри възможности за Килиан Мбапе, които нападателят пропусна. В 35-ата минута Пянич не успя да се разпише от пряк свободен удар.

Секунди по-късно Джеко вкара фантастичен гол. Нападателят прати топката в горния десен ъгъл на вратата, а Лорис нямаше какво да направи.

В 40-ата минута Гризман изравни резултата с глава. Попадението беше прегледно с ВАР и потвърдено. В края на първата част Гризман пропусна да изведе "петлите" напред в резултата.

В 51-ата минута Кунде първоначално получи жълт картон, но след намесата на ВАР бе изгонен от главния рефер.