Поредна смесена с бойни стилове файт карта подготвя най-големият български проумотър "Максфайт", чиято 43-та поредна гала вечер ще се проведе на 5 юли, в Слънчев бряг.
В спор за шампионския пояс в К1, в категория до 72,400 кг на ринга ще се се качи двукратният световен шампион при професионалистите Атанас Божилов. Капитанът на националния отбор по кикбокс притежава трофеите в две различни организации. Сега бургазлията се е концентрирал и в пояса на "Максфайт".
Битка за шампионския пояс ще има и в стил ММА, където в категория до 70кг единият претендент за ценния трофей ще бъде атрактивният Валентин Бенишев. Боецът е европейски шампион за 2016-та година, вицесветовен за същата година, многократен медалист от международни състезания и шампион на България.
Сред файт картата са още имената на ММА състезателите Влади Кънчев и Недко Николов, както и на Радослав Костов и Драгомир Петров в К1. За любителите на бокса на ринга на "Максфайт 43" ще се представят опитните ръкавици Григор Саруханян и бургазлията Милен Паунов.
Билетите за "Maxfight 43" са вече пуснати в продажба.
![Снимка 419435](https://webnews.bg/uploads/images/35/9435/419435/768x432.jpg?_=1555870190)
Източник: BNI