Мариян Димитров е Спортист на годината на Стара Загора.

Националът по бойно самбо е състезател на Спортен клуб по борба Берое и спечели бронзови медали на Световно първенство - мъже и на място Европейско първенство - мъже. Шампион е на Държавното лично първенство.

Димитров триумфира и на галавечерта по ММА, проведена в родния му град през март.

"TWINS MMA 13" оправда очакванията: Поднесе на Стара Загора драматични битки, много български победи и неповторима емоция

Отказахме Гърция по всички възможни параметри!

Състезателката по бадминтон от СК Стара Загора - Мария Делчева, която оглавява европейската ранглиста за девойки до 19 години бе обявена за най-перспективна спортистка.

Баскетболният отбор на Берое - мъже е отбора на Стара Загора, след като през 2017 г. спечели три купи - Балканската, купа на България и Суперкупата.

Церемонията за избор на "Спортист на годината 2017" в Стара Загора се проведе в залата на Оперния театър.