Манчестър Юнйатед извъртя бледо 0:0 като гост на норвежки Волеренга в контролен мач. „Червените дяволи" играха с голяма част от титулярите си, като на терена се завърна и централният бранител Неманя Видич. Димитър Бербатов не попадна в титулярния състав и не се появи в игра.

Добрата новина за мениджъра Алекс Фъргюсън обаче определено е възстановяването на сръбския му капитан, който не бе играл от няколко месеца.

Дани Уелбек бе близо до гола на два пъти през първото полувреме, но норвежкият вратар се намеси добре и спаси.

Антонио Валенсия също имаше възможност да се разпише след почивката, но ударът му мина на милиметри покрай гредата. Като цяло обаче английският вицешампион не направи особено добър мач и разочарова зрителите на „Улевал" в Осло.

Съставът на Юнайтед: Линдегаард, Видич, Фърдинанд, М. Кийн, Валения, Йънг, Скоулс, Карик, Нани, Уелбек, Руни.