Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън бе безкрайно откровен след мача на неговия тим с Астън Вила. Шотландският специалист сподели, че тимът от Бирмингам е имал приемущество през по-голямата част от времетраенето на срещата и е можел да отбележи още голове на отбора му.

"Можехме да получим шест гола през второто полувреме. Те уцелиха два пъти гредата, а дясното им крило Марк Олбрайтън пропусна две чисти голови положения. Твърде дълго чакахме, за да заиграем с енергия и желание за победа. Показахме го едва, след като ни поведоха с 2:0. Астън Вила заслужава поздравления за това, че запази емоцията в играта си през всичките 90 минути.

Те влизаха твърдо, бореха се, а публиката им вливаше сили. Енергичните им млади играчи ни направиха деня много труден труден. Днес, за разлика от преди, спечелихме точка, а не загубихме две", откровен бе Фърги