Авторитетното италианско издание "Кориере дело спорт" разкри интересни подробности около звездата на Лудогорец - Джонатан Кафу.

Както вече стана ясно, Лацио желае, поне според писанията, бразилската перла на "орлите", като вече е била изпратена оферта в края на август, която обаче е била отхвърлена.

Собственикът на шампионите Кирил Домусчиев иска минимум 10 млн. евро за Кафу. Въпреки това римляните не се отказват и съвсем скоро ще излязат с нова, подобрена оферта.

Според "Кориере дело спорт" 20% от правата на Кафу се държат от мениджърската агенция "Дойен Спортс". Това означава, че при евентуален трансфер от 10 млн. евро, в касата на Лудогорец ще влязат точно 8 млн., а останалите два ще отидат за въпросната компания, която държи правата и на мегазвезда като Неймар.