Еливс Ману стартира сезона като част от ротацията на Лудогорец в нападение - влизаше като резерва в квалификациите за Шампионската лига, но пък започваше като титуляр в двубоите от efbet Лига.

И така, докато по свое усмотрение треньорът Валдас Дамбраускас не реши да го прати в дублиращия тим, както и да го махне от европейската картотека, припомня специален материал на "Тема Спорт" за Елвис Ману.

Лудогорец пусна в продажба билетите за Цървена звезда

Двубоят е на 30 септември

След раздялата с Клаудиу Кешеру и контузията на Пиерос Сотириу, обаче Ману бе реабилитиран. И започна да прави това, което умее най-добре. Ганаецът стартира като титуляр срещу Черно море (2:0) и малко след като измина четвърт час от мача, опъна мрежата на варненци. Това бе третият му гол в първенството, в третото си появяване на терена. Ману има 225 минути, тоест, вкарва по веднъж на 75 минути. Другите му попадения бяха при 3:0 над ФК ЦСКА 1948 (3:0) и 3:1 срещу Локо Пд, когато откри резултата.

Наред с това Елвис може да се похвали и с 1 гол в 3 двубоя в Шампионската лига, в които неизменно влизаше като резерва и общо престоя на игрището 52 минути. Той бе точен при 3:1 над Мура, като вкара за 2:1.

Статистиката показва, че Елвис е най-ефективният нападател на Лудогорец от началото на сезона.