Главният мениджър на Лудогорец Пауло Аутуори не остана напълно доволен от победата над Верея с 2:1 тази вечер, тъй като "орлите" бяха на косъм от това да загубят и им отне цели 78 минути, за да вкарат гол.

Лудогорец победи Верея с 2:1 в мач от Първа лига

Закъсалият Верея измъчи Лудогорец, но спука гумите в края! "Орлите" с пълен обрат в Разград

Антон Недялков и Марселиньо донесоха успеха на българския шампион

"Трябваше да си решим мача още през първото полувреме. Създадохме достатъчно положения. Вкараха ни един гол и ни липсваше ефективност в завършващата фаза. Трябва да се научим на бъдем ефективни, особено в Лига Европа. Трябва да се поучим от грешките си.

Относно противника - играха добре. Искам да им пожелая успех в шампионата. Няма отбор, който да бъде конкурентен, без да бъде ефективен. Създаваме доста положения, защото играем добре", коментира Аутуори пред "Диема спорт".

Марселиньо: Трудна победа, въпреки че контролирахме мача