Селимински влиза на мястото на Димитров.

Отново работа за Вълков, който отрази два последователни удара - на Кампаняро и Мисиждан!

Нов силен удар на Жоао Пауло е избит от Вълков в корнер!

Жълт картон за Върджил Мисиджан.

68′

Анисе влиза на мястото на Лукоки.

65′

Лудогорец отново натисна своя съперник, а чудесен удар на Жоао Пауло е избит от Вълков в корнер.

56′

Жоао Пауло опита удар от наказателното поле, но топката облиза външата страна на мрежата.

55′

Литекс се опитва да затрудни домакините в последните минути, но това не води до реални голови опасности пред Наумов.

50′

И Жоао Пауло се нарежда до пропускащите! Бразилецът бе изведен отляво в наказателното поле, но ударът му е крайно неточен.

47′

Пореден сериозен пропуск за домакините! Лукоки отново бе изведен сам срещу Вълков, но прехвърлящият му удар беше под всякаква критика.

46′

Една смяна на почивката за Литекс - Бойчев влиза на мястото на Курдов.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Първото полувреме завършва отново с напрежение пред вратата на Вълков, но пети гол не пада.

42′

Въпреки че намалиха леко темпото, играчите на домакините с лекота стигат до наказателното поле на съперника.

36′

Жълт картон за Кирилов.

34′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кишада покачва на 4:0 след удар с левия крак пред дъгата на наказателното поле!

33′

Жълт картон за Кишада.

29′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Александър Василев с хубав фалцов удар извън наказателното поле прави резултата 3:0!

28′

Нов страхотен пропуск за разградчани! Лукоки остана очи в очи с Вълков, който успява да предотврати трето попадение във вратата си!

26′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кампаняро получи топката пред наказателното поле, аржентинецът стреля и след рикошет в Петко Ганев топката попада в мрежата - 2:0!

24′

Обещаваща атака на Лудогорец е спряна с несъществуваща засада на Мисиджан.

23′

Добро нападение на ловчанлии завърши с центриране отляво в наказателното поле на Писаров, но Паломино избива топката с глава.

20′

Гостите от Ловеч успяха да изнесат в средата на терена и вече на няколко пъти организираха добри атаки.

15′

Жълт картон за Руслан Иванов.

13′

Жоао Пауло стреля слабо от наказателното поле, Вълков лови.

10′

Литекс стига до първата си опасност пред вратата на Наумов, но Руслан Иванов не е точен.

6′

Категорично превъзходство на шампионите в първите минути на мача!

4′

Какъв пропуск на Мисиджан! Последният пропуска на половин метър от голлинията, след като получи пас от Лукас Саша.

2′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Върджил Мисиджан е изведен сам срещу Вълков и бележи по диагонал още във 2-та минута - 1:0!

1′

28. Клаудиу Кешеру 21. Преслав Антонов

Лудогорец посреща Литекс в първия мач между двата отбора от полуфиналите за Купата на България. Двубоят в Разград е от 19,00 часа.

Ловчанлии, които се подвизават в аматьорската група, са изненадата в тазгодишното издание на турнира, след като последователно отстраниха Славия, Локомотив (София) и един от претендентите за трофея - Черно море, като "железничарите" и "моряците" бяха победени след изпълнение на дузпи.

"Орлите" на Георги Дерменджиев пък ще търсят попаденията, тъй като не успяха да се разпишат в последните си два мача срещу Дунав (0:1) и Левски (0:0).

Ще станем ли свидетели на нова футболна бомба или срещата ще протече според очакванията - отговорът малко преди 21,00 часа...