ГОООЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру бележи от дузпа за 4:0!

43′

Жълт картон за Натанаел.

39′

ГОООЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Разградчани решиха двубоя още преди почивката, след като Вандерсон се възползва от грешка в отбраната и от удобна дистанция вкара за 3:0!

37′

ГОООЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Паломино засича центриране от корнер с глава - 2:0!

33′

Черно море изглежда по-дейният отбора на терена в последните десетина минути, а пас към Коконов бе париран от Паломино във вратарското поле.

28′

Добри условия за атака на гостите от Варна, Моци обаче успява да отнеме топката на Кузма пред наказателното поле.

20′

Отлична атака на Черно море, при която Мартин Костадинов от въздуха изведе отлично по диагонал Коконов, но Ренан успя с края да избие топката!

17′

Добра атака на Лудогорец премина по десния фланг, при която Марселиньо се опита да пробва нестандартен удар към Михайлов, вместо да центрира към връхлитащите в наказателното поле Кешеру и Вандерсон.

16′

Жълт картон за Хосе Лопес-Пируло.

13′

Въпреки ранното попадение, което получиха, гостите от Варна показват, че не са особено притеснени и се опитват да пресират съперника в собствената му половина.

7′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру откри резултата при бърза контраатака, която намери румънеца пред вратарското поле, който с точен удар прави 1:0!

6′

Черно море стига до първа опасност в мача, след като Минков бе изведен зад защитата отляво, но подаването на нападателя бе пресечено и избито в корнер.

1′

19. Александър Василев 98. Валентин Йосков

Лудогорец приема Черно море след три поредни мача без победа в Първа лига. Разградчани загубиха от Дунав, направиха равен с ЦСКА на "Армията", както и с Левски на "Лудогорец Арена".

Между тези срещи единствените победи дойдоха в мачовете за Купата на България срещу аматьорския Литекс, който бе елиминиран с общ резултат 11:0.

Черно море пък държи четвъртото място в шампионата, а надеждата за "моряците" да играят в Лига Европа е съвсем реална с оглед класирането. По-рано през сезона Лудогорец се наложи с 3:1 в Каварна, след което двата отбора завършиха при равенство 1:1 в Разград.

Ще спре ли серията си без победа Лудогорец или разградчани отново ще пропуснат да запишат 3 точки в актива си, ще разберем след 20,00 часа, когато е началото на мача в Разград.