Лудогорец публикува видео с емоционални думи след победата с 2:0 над Фенербахче в четвъртък. С нея "зелените" запазиха шансовете си да играят в Европа и напролет, след като и Нордселанд направи равен със Спартак (Търнава).

Ето какво написаха от Лудогорец:

Поредният балкански гранд преклони глава пред Лудогорец. В четвъртък вечер големият Фенербахче бе победен в Разград с 2:0 в един мач, който ще се помни дълго. Заради невероятния гол на Якуб Пьтровски, който бе отличен като попадение на седмицата в Лигата на конференциите.

Заради здравата битка и тактическа зрялост, която момчетата на Георги Дерменджиев показаха 90 минути срещу турския колос, който доскоро бе в серия от 19 поредни победи. Заради невероятната публика на "Хювефарма Арена", която не спря да подкрепя любимците си от първата до последната минута.

Насладете се още веднъж на една от най-великите победи на Лудогорец в европейските клубни турнири.