Турнир: Купа на България Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:
90+4′

Край на мача!

90+3′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ ,4:0! В добавеното време на срещата и друга резерва в състава на "орлите", Матиас Тисера се разписа.

90+1′

Удар от фаул на Ивайло Иванов, Дамян Христов лови.

90′

Три минути добавено време.

85′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ, 3:0! Авансът на шампионите вече е класически. Квадво Дуа и Руан Круз комбинираха по майсторски начин и бразилецът с удар отблизо реализира трето попадение.

81′

Хоркаш! Лудогорец можеше да наниже трето попадение, след като Рик Джонатан остана сам срещу Рик Джонатан, ала хърватският вратар се отчете с добро спасяване.

75′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Съставът на Георги Дерменджиев постига комфортен аванс, вкарвайки втори гол. Появилият се преди минути Рик Джонатан с изкусно изпълнение направи безпомощен Динко Хоркаш.

73′

Бабакар Дион отстъпва мястото си на Петър Андреев.

65′

Рик Джонатан заема мястото на Кайо Видал.

64′

Текпетей! Ганаецът осъществи характерния си пробив, след като с левия си крак нанесе мощен изстрел, спасен от стража Динко Хоркаш.

57′

Червен картон за Хорхе Сегура! Колумбиецът не се вслуша в предупрежденията на Георги Гинчев, че ще получи втори жълт и респективно червен картон при следващо по-сериозно нарушение. Защитникът извърши неразумен фал, принуждавайки арбитъра да го отстрани от игра.

54′

Алфа Конте заменя Ефе Али.

53′

Играчите на Лудогорец настояват реферът Георги Гинчев да покаже червен картон на Хорхе Сегура, тъй като задържа противник за фланелката.

45′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЛУВРЕМЕ!

36′

Ефе Али си изкара жълт картон.

32′

Жълт картон за Хорхе Сегура.

22′

Темпото на игра спадна след гола на Кайо Видал.

11′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! С оглед високо изнесената защита на "смърфовете", Лудогорец съумя от втория път да се възползва от пролуката в пловдивската отбрана. Бърнард Текпетей получи извеждащо подаване, устреми се напред, за да взаимодейства с Кайо Видал, който от непосредствена близост реализира за 1:0.

3′

Какъв шанс за домакините! Двубоят стартира с вихрена атака на "орлите", когато Кайо Видал надбяга отбраната на тима от Пловдив, излезе очи в очи с вратаря, след което опита да комбинира встрани със свой съотборник, но подаването му бе пресечено.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′

99. Руан Филипе

Отборите на Лудогорец и Локомотив (Пловдив) се изправят днес от 17,30 часа на стадиона в Разград в един от най-интересните 1/8-финални сблъсъци от турнира за Купата на България.

Пловдивчани загубиха през уикенда с 0:3 от Левски и днес ще се опитат да измият срама срещу шампионите. Лудогорец от своя страна също ще търси успеха, за да напомпа самочувствието си преди гостуването на ЦСКА за първенството в неделя, 10 декември.

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

Треньорът Георги Дерменджиев няма проблеми с наказани и контузени, но се очаква да даде почивка на част от титулярите предвид решителните битки с ЦСКА и Нордселанд в Лига на конференциите. Най-вероятно на пейката ще остане Антон Недялков, който играе силно след възстановяването си от контузия. Нападателят Спас Делев вече е здрав и също може да влезе в сметките на Дерменджиев.

Колегата му Александър Томаш пък няма да разчита на Лео Сена, който получи контузия. Самият наставник пък ще направи пореден опит да постигне победа над Лудогорец в треньорската си кариера. Томаш има 16 мача срещу разградчани като наставник на Верея, Берое, Етър и Локомотив (Плодив), в които е допуснал 11 загуби и 5 равенства при голова разлика 9:40.