Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:

Три минути добавено време.

89′

Лъчезар Балтанов заменя Дилан Мартенс.

81′

Сотириу! Футболистът засече с глава центриране от ъглов удар. Кълбото мина на сантиметри от вратата.

72′

Излиза Клод Гонсалвеш, влиза Доминик Янков.

Снимка 569267

Източник: Фейсбук: Botev Plovdiv

72′

Пиерос Сотириу заменя Матиас Тисера.

69′

Джеймс Етоо е принудително заменен от Точукву Ннади.

Снимка 569270

65′

Димитър Тонев заменч Мохамед Брахими.

65′

Антоан Бароан е заменен от Николай Минков.

62′

Бернард Текпетей излиза, Кирил Десподов влиза на негово място.

57′

ГОЛ! Каули Оливейра! Груба грешка на Георги Аргилашки! Оливейра получи топката и се освободи от противниковата защита. Последва преодоляване на излезлия извън пеналтерията Аргилашки. След това нападателят имаше леката задача да насочи кълбото към опразнената врата.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Бернард Текпетей получава жълт картон.

37′

Рик Джонатан шутира след добро подаване от Матиас Тисера, но неточно.

Снимка 569269

30′

Греда! Матиас Тисера нахлу в наказателното поле и шутира по диагонала. Топката разтресе левия страничен стълб.

27′

Домакините опитват да убият темпото, разменяйки си многобройни къси пасове окло средата на терена.

19′

ГОЛ! Оливие Вердон! Каули Оливейра центрира отляво към далечната греда. Там Игор Пластун с глава пусна топката към Вердон, който плонжирайки прати кълбото във вратата.

18′

Каули Оливейра също си пробва мерника от пряк свободен удар. Топката срещна стената.

12′

Тодор Неделев отправи мощен изстрел от пряк свободен удар. Серджио Падт обаче внимаваше и боксира.

10′

ГОЛ! Бернард Текпетей! Футболистът проби в пеналтерията и шутира по диагонала с левия крак. Георги Аргилашки нямаше какво да направи.

3′

Шут на Рик Джонатан! Топката рикошира в противников футболист и излиза в корнер.

1′

Спас Делев Джак Лейн

Лудогорец и Ботев (Пловдив) се изправят в дербито на 25-ия кръг в efbet Лига. Мачът на "Хювефарма Арена" е от 20:00 часа.

По време на паузата за националните отбори "орлите" победиха лидера във Втора лига Етър с 5:1 след хеттрик на Матиас Тисера и дебютни попадения на Тиаго и Рик Джонатан.

Бразилският гранд Коринтианс следи изкъсо изявите на Сисиньо, а разградчани се разделиха официално с Жуниор Брандао.

Тиаго и Дени Групер са пред дебют за Лудогорец, а контузия продължава да лекува Шакил Пинас.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

"Жълто-черните" победиха дублиращия си тим с 2:0 в контрола. По време на паузата бе привлечен гвинейския нападател Момо Туре.

Трима играчи на "канарчетата" са пред наказания за натрупани картони - Реда Рабей е застрашен от пропускане на два мача, докато за един са Па Конате и Димитър Тонев.