Край на мача.

89′

Удар на Светослав Ковачев срещна гредата.

81′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Якуб Шверчок оформи своя хеттрик. Саша напредна с топката и подаде на поляка, който с удар от границата на наказателното поле направи резултата 3:1.

79′

Одисе Роши се освободи от Форстър и центрира в наказателното поле, където Броун пложира и изби.

75′

Удар на Светослав Ковачев минава над вратата.

74′

Шверчок се измъкна от защитата на Ахмат, преодоля вратаря Городов и нанесе удар, който бе избит от Бациев от голлинията.

72′

Светослав Ковачев заменя Жоао Пауло.

70′

Лъчезар Ковачев влиза на мястото на Лукоки.

69′

ГОООЛ ЗА АХМАТ!!! Митришев се разписа след диагонален пас на Балай отдясно.

68′

Жълт картон за Лукоки.

63′

Броун лови слаб удар на Балай.

59′

ГООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Якуб Шверчок се разписа за втори път. Полякът получи отличен извеждащ пас от Жоао Пауло. Нападателят напредна, премина покрай Плиев и с удар в левия ъгъл вкара за 2:0.

55′

Родолфо центрира в наказателното поле на Лудогорец, където Мбенге стреля с глава, но топката мина покрай вратата.

50′

Жълт картон за Терзиев.

47′

Доминик Янков получи подаване от Лукоки в наказателното поле, след което стреля, но Городов успя да избие.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

44′

Бацуев открадна топката от Янков и нанесе силен удар от далечна дистанция, който срещна гредата.

42′

Удар на Жоао Пауло рикошира в играч на Ахмат и бе уловен от Гудиев.

35′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Лукоки бе изведен отдясно и намери Шверчок в наказателното поле. Полякът от близка дистанция вкара за 1:0.

32′

Умаев заменя Митришев.

31′

Плиев заменя Швец.

28′

Добра атака на Лудогорец. Цветомир Панов центрира отдясно, вратарят Гудиев изби неуверено, а там от близка дистанция Янков стреля над вратата.

27′

Защитник на Ахмат блокира силен удар на Жоао Пауло.

22′

Жълт картон за Уциев.

15′

По-активни действия на Лудогорец в тези минути, но без сериозни възможности за гол.

8′

Жоао Пауло центрира отляво, а в наказателното поле Шверчок стреля слабо с глава и не затрудни Гудиев.

5′

Гудиев лови слаб удар на Саша извън наказателното поле.

1′

Кампаняро

Лудогорец ще изиграе третата си контрола по време на лагера в Австрия. От 18:30 часа днес "орлите" ще се изправят срещу Ахмат (Грозни).

Тимът завърши на 9-о място в руското първенство през миналия сезон.

Двубоят ще се играе на стадиона в Йембах. До момента разградчани победиха с 2:1 Вакер (Инсбрук) и завършиха 1:1 с Карабах.

Лудогорец стартира новия сезон в Шампионската лига на 10 юли

Съперник в първия квалификационен кръг на "орлите" е шампионът на Северна Ирландия Крусейдърс

На линия за днешния мач е румънският защитник Драгош Григоре. Бранителят лекуваше контузия, но вече е готов за игра.

Последното ново попълнение на Лудогорец Антон Недялков води пълноценна подготовка с "орлите". Не е изключено той да се появи в игра в днешния мач.