Крилото на Лудогорец - Кирил Десподов сподели след победата над ЦСКА с 1:0, че е попитал защитника на столичани Иван Турицов дали "червените" играят за равенство.

"Мен не ме плаши или ме демотивира, ако ме псуват или плюят. Не провокирам никого, не отговарям, аз си гледам да си завърши мачът и да няма нефутболни неща, които да се коментират.

Ние вътре в съблекалнята си казахме, че излизаме и трябва бързо да отбележим гол. То така и стана. Мое лично мнение - всички очаквахме, че ще бъде такъв мач по-малко футбол, повече битка. През първата част повече владеехме топката, но те имаха повече положения. Второто полувреме нещата се поизравниха. Успяха да ни набутат в нашата половина в последните 15 минути, което е нормално, с оглед на това, че губиха в резултата.

Аз попитах Иван Турицов "Вие за хикс ли играете?". Така изглеждаше, бяха се прибрали и чакаха ние да вземем инициативата.

Ние не сме влезли в плейофите. След два дни играем срещу Берое, сега ще пътуваме до Разград, сигурно ще се приберем в 5 часа сутринта. Трябва да възстановим утре и играем мач в сряда. След това имаме пътуване до Пловдив. Там ще бъде много тежко. Видяхте каква публика имат и какъв красив стадион. Искам да ги поздравя. Страхотна атмосфера и страхотен стадион. Не ни очакват лесни мачове. Имаме още два двубоя и трябва да ги вземем, за да влезем в плейофите първи.

Не е окей аз да коментирам тези неща. Не съм видял някъде да липсва феърплей. Всеки има право на собствено мнение. Всеки може да прави и говори каквото си иска", завърши футболист номер 1 на България.

Петев: Минали са тези времена, в които съм скачал и съм се радвал