Руан Секо, който отбеляза единственото попадение за Лудогорец при успеха с 1:0 срещу Левски, беше щастлив от спечелените три точки. Бразилецът обаче чистосърдечно си призна, че е бил за втори жълт картон, когато в 62-ата минута влезе остро в краката на Пламен Андреев, но бе пожален от главния съдия Георги Гинчев.

"Смятам, че заслужаваме тази победа, защото работихме много. Беше много труден мач срещу добре подготвен отбор, но смятам, че заслужавахме да победим. Те имат добра публика, качествен отбор и бразилци, които им помагат. Знаем колко трудно е да се играе тук. Нямахме време за шеги. Искахме да се подготвим добре. Всички голове са специални за мен. Най-важното е, че вкарвам голове и помагам на отбора.

Съдията трябва да знае как да контролира мача. В такъв голям мач фаловете са част от играта. Според мен трябваше да получа жълт картон за нарушението срещу Пламен Андреев", каза още Руан Секо.

Левски - Лудогорец 0:1 в мач от efbet Лига

Лудогорец снижи шампионските амбиции на Левски след победа по навик на "Герена"