Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев коментира загубата на водения от него тим от Динамо (Батуми) в първия предварителен кръг на Шампионската лига. "Орлите" допуснаха поражение с 0:1 в Грузия, но с общ резултат 3:2 продължават напред в турнира.

"Ние изиграхме два мача и продължаваме. Получихме ранен гол, който много ни разконцентрира. И преди казах, че Динамо е добър отбър. Не е отбор за подценяване, но е важното, че продължаваме напред и съм доволен от това, защото в такива мачоиве отборът израства.

Не са ни изненадали с нищо, бяхме готови. Футбоилът е игра на голове и оище в 3-ата минута получихме такъв, който гол преобърна мачът.

Всичко влиза в плановете ни - и продължение и дузпи. В крайна сметка момчетата се справиха добре и аз ги поздравявам.

Вие видяхте, че второто полувреме около 30 минути имахме голямо преимущество, но в крайна сметка всичко това ще се анализира. Стана по трудния начин, но е важното, че се получи".

Динамо (Батуми) - Лудогорец 1:0 в мач от Шампионската лига

Неубедителен Лудогорец загуби в Грузия, но все пак продължава напред в Шампионската лига!