Временният треньор на Лудогорец - Станислав Генчев бе много доволен след успеха с 4:2 над Левски на "Герена". Специалистът призна, че едва часове преди мача е разбрал новината, че ще води "орлите" срещу големия им опонент.

"Първото полувреме беше много силно за нас и трябваше да водим с два гола. Започнахме добре второто полувреме и вкарахме попадение. Получи се леко отпускане след това и Левски ни превъзхождаше в един период мача. Не е никак лесно да разбереш, че ще водиш такъв двубой часове преди сблъсъка.

Стоилов: Това са ни футболистите, не можем да нарисуваме нови

"Допуснахме прекалено много детински и наивни грешки"

Но всички се справихме по план. Нямаше как да разберем по-рано, след като вчера се случи промяната. Лудогорец винаги се е стремял към атакуващ футбол и ще продължим така. Зрителите са останали доволни от двубоя. Не са много отборите, които са вкарвали четири гола на "Герена". Левски е в подем и имат невероятна подкрепа.

Не е приятно, когато се изискват промени. Футболистите бяха свикнали с Валдас, но това е футбола и трябва да продължим напред", добави още той.

Левски - Лудогорец 2:4 в мач от efbet Лига

Прецизен Лудогорец угаси левскарския пламък след шоу с шест гола на "Герена"

Уволнението на Дамбраускас даде положителен ефект - победа с 4:2 срещу Левски