90+6′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Шукрю Сарачоглу", гр. Истанбул (Турция) Зрители: 47 894
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

Фенербахче - Лудогорец 3:1 в мач от Лигата на конференциите

Лудогорец помечта, но загуби третия си мач в ЛК от резервите на Фенербахче

Вижте подробности

90+3′

ГООООООЛ! ЗАЙЦ! 3:1! Фенербахче нанесе решителния си удар в добавеното време на мача. Пьотровски падна в полето на домакините, търсейки фаул и съдията отсъди такъв, но за турците. Докато полякът се разправяше със съдията, Фенербахче би фаула и организира светкавична атака. Домакините размениха няколко паса в наказателното поле на Лудогорец, а Зайц се нагърби да нанесе шут от точката на дузпата и прониза Слуга за крайното 3:1!

90′

4 минути добавено време.

85′

Малко след това Дуа нанесе мощен шут от дистанция но вратарят на Фенербахче внимаваше.

Снимка 639329

Източник: startphoto.bg

82′

НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК НА ЛУДОГОРЕЦ! В 82-рата минута гостите пропуснаха фантастичен шанс да възстановят равенството. При една от редките си контраатаки Текпетей се откъсна сам срещу вратаря на Фенербахче и нанесе удар, който беше спасен. Топката обаче отиде в краката на връхлитащия Дуа, който на празна врата не успя да порази целта.

81′

Умут Наир се появи в игра на мястото на Мичи Батшуай.

79′

Жълт картон за Мигел Креспо.

75′

Жълт картон за Пьотровски.

73′

Двойна смяна за Лудогорец. Спас Делев и Квадво Дуа замениха Кайо Видал и Руан Секо.

65′

АВТОГОЛ НА БЕКАО! ГОСТИТЕ СЕ ВРЪЩАТ В МАЧА! В 65-ата минута Лудогорец намали изоставането си. Текпетей центрира от корнер, Педро Нареси опита задна ножица, а топката се удари нещастно в крака на Родриго Бекао и влетя в собствената му врата.

62′

Тройна смяна за Фенербахче. Кахведжъ, Шимански и Кардъоглу замениха Тадич, Фред и Брайт Самуел.

52′

ГООООООЛ ЗА ФЕНЕРБАХЧЕ! МИХА ЗАЙЦ! Седем минути след подновяването на играта домакините удвоиха преднината си. Душан Тадич получи пас от Фред на левия фланг и с вълшебно докосване изведе Остерволде в наказателното поле. Нидерландецът центрира успоредно на голлинията, Батшуай се размина с топката, но тя попадна в Зайц, който простреля Слуга за 2:0!

51′

Александърж Джику получи жълт картон.

Снимка 639334

48′

Жълт картон за Текпетей.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! Да видим дали 68-годишният специалист Георги Дерменджиев е дърпал достатъчно ушите на своите футболисти на почивката.

Снимка 639333

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

Жълт картон за Педро Нареси.

42′

ГОООООООЛ ЗА ФЕНЕРБАХЧЕ!! МИЧИ БАТШУАЙ! Три минути преди края на първата част домакините откриха резултата. Фред получи топката в центъра на терена, напредна с нея и изведе Мичи Батшуай на страхотна позиция, от която белгиецът се възползва и прокара кълбото покрай Слуга за 1:0!

32′
Снимка 639331

27′

Домакините се активизираха и малко по-късно Симон Слуга реагира блестящо, за да откаже Батшуай, който си освободи пространство в наказателното поле и стреля в далечния ъгъл.

24′

В средата на първото полувреме станахме свидетели на страхотна битка в центъра между Фред и Текпетей. Бившият футболист на Манчестър Юнайтед прегази звездата на Лудогорец и започна светкавична атака, но Вердон пресече решителния пас в нападение и предотврати опасността пред вратата си.

20′
Снимка 639330

11′

Прецизно центриране, насочено към зоната на точката на дузпата, беше достигнато от Душан Тадич. Той надскочи защитата и отправи хубав удар с глава, който премина на косъм встрани от дясната греда.

7′
Снимка 639328

5′

ШАНС ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Още в петата минута гостите имаха добра възможност за гол. Руан Секо се откъсна зад гърба на турската защита и стреля, но след рикошет топката излезе в корнер. Секунди по-късно Пьотровски нанесе първия точен удар в мача, но право във вратаря на Фенербахче.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Феновете на домакините са изпълнили стадион "Шукрю Сарачоглу" до краен предел и създават невероятна атмосфера.