Отборът на Витоша (Бистрица) се наложи с 3:2 над столичния Локомотив в контрола между двата тима, играна днес.

През първото полувреме "железничарите" взеха два гола преднина. Първият вкара Мисяк в 39-ата минута, след хубава комбинация с Пеев.

Две по-късно отбитата топка от вратаря на Витоша попадна в Пеев, който направи резултата 2:0 за Локомотив.

През второто полувреме обаче по-свежият отбор бе този на Витоша и логично стигна до три гола и крайния успех.

Първо гол на Отефе Оу не бе зачетен заради засада, но много скоро същият тъмнокож играч с добавка намали на 1:2 в 59-ата минута. Само две минути след това далечен удар на Михаил Петров донесе втори гол и изравняване за Витоша.

Три минути преди края на мача след корнер отново Михаил Петров достигна до топката и я прати в мрежата на Локомотив за крайното 3:2 в полза на Витоша.