Футболистите на Локомотив (София) бяха наградени с ден почивка след победата с 2:1 над Славия на 1/4-финалите в турнира за Купата на България.

В Локо (София) бесни на Рапосо - не искал да играе за отбора

Изтече ли времето му?

Столичните "железничари" стигнаха до успеха дълбоко в добавеното време след гол на Мартин Райнов с глава. Двубоят протече при тежки условия, като през цялото време над стадиона в "Надежда" валеше дъжд, а и в края на първото полувреме имаше забавяне от близо 10 минути за преглед на ситуация с ВАР.

Треньорът на Локомотив Станислав Генчев е преценил да даде кратка почивка преди двубоя с Левски в събота в първенството, пише "Тема Спорт". Мачът на стадион "Георги Аспарухов" ще стартира в 20:00 часа. Вчера занимание имаха играчите, които получиха по-малко игрови минути срещу Славия или не взеха участие.

От днес столичните "железничари" стартират подготовката си за двубоя със "сините" през уикенда.